Bus station


Inzending in categorie: Infrastructurele projecten

Jedná se o ocelovou konstrukci autobusového nádraží v Rýmařově, tato konstrukce byla navržena jako dva autobusové terminály. První terminál tvoří pouze zastřešení nástupiště, které je tvořeno kombinací skleněné výplně použito ve střeše a stěně. Dřevěný obklad byl použit na zakrytí nosných ocelových ...
Lees meer

Jedná se o ocelovou konstrukci autobusového nádraží v Rýmařově, tato konstrukce byla navržena jako dva autobusové terminály. První terminál tvoří pouze zastřešení nástupiště, které je tvořeno kombinací skleněné výplně použito ve střeše a stěně. Dřevěný obklad byl použit na zakrytí nosných ocelových konstrukcí a podhledu . Druhý terminál je opět tvořen kombinací sklo dřevo, ale do tato konstrukce byla architektem navržena zděná stavba, která slouží jako veřejné WC. Tato konstrukce byla obložená Alucobondem ve stejné Ral jako dřevěné desky.
Lees minder

Organisatie: Duxlo invest s.r.o.
Locatie: Rýmařov


Tekla BIMsight model (BIM formaat)


Construsoft is een erkende Tekla reseller en leverancier van de Tekla BIM software. Construsoft beschikt over een team van specialisten en streeft met kwalitatief hoogwaardige software, service, training en helpdesk naar een grote klanttevredenheid.

Bezoek onze website voor meer informatie. www.construsoft.nl